KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 10256024
nr 1025 6024
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färgetsningar, 2 st. Salvador Dalà (1904-1989), 43/50, signerade, motivet: 34x24
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:59:02
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
4.600 kr
14 mar